Zadzwoń do nas: 609 098 254

EPG - Meble, Kuchnia ze smakiem!

Najpierw konsultacje, potem projekt, dokładne wykonanie, rzetelna obsługa. 

Najważniejsze, zadowolenie klienta!

EPG - Meble pokojowe

 Standardowe meble zakupione w sklepie nie zawsze są odpowiednie do naszych pomieszczeń. Jeżeli pragniesz, żeby Ty i Twoje dziecko czuło się dobrze w swoim pokoiku, aby panował tam ład i porządek, najlepszym rozwiązaniem będą meble na wymiar.

Więcej ...

EPG-Meble

Firma EPG oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia wnętrz w meble o dowolnych wymiarach z wykorzystaniem różnorodnych materiałów.

EPG - Szafy!

Szafy!

EPG - Meble łazienkowe

Estetyczne, ładne, trwałe.

EPG Meble - Witamy!

logoFirma EPG oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyposażenia wnętrz w meble o dowolnych wymiarach z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Bogata kolorystyka dostępnych materiałów, akcesoriów, wypełnień i profili wykończeniowych pozwala na stworzenie ciekawych i niepowtarzalnych aranżacji. Stosowane rozwiązania pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dostępnej pod zabudowę. Meble wykonujemy wg projektów własnych lub klienta. Projekty zamówionych mebli wraz z wizualizacjami przygotowujemy jako projekty komputerowe dostosowane do wymiarów i specyfiki Państwa wnętrz. 

 Projektujemy i wykonujemy na zamówienie:

  • zabudowy kuchenne,
  • meble pokojowe, młodzieżowe, dziecięce,
  • meble łazienkowe,
  • sypialnie,
  • przedpokoje i garderoby.

 Nasze produkty są starannie wykonane, trwałe, funkcjonalne i estetyczne.

Kuchnia przyszłości...

 

Wybór mebli

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór mebli jest procesem trudnym i długotrwałym. Jeżeli nie wiesz jak urządzić mieszkanie, jeżeli w twoim domu są nietypowe skosy, wnęki, jeżeli twoje pokoje są bardzo małe, albo bardzo duże i szukasz odpowiednich mebli nasz projektant sprawi, że każde pomieszczenie zyska nowy wymiar. Projektant mebli dostosuje nie tylko wielkość i kształt ale także kolor mebli do Twoich oczekiwań. Dzięki temu możesz nie wychodząc z domu znaleźć meble, o których zawsze marzyłeś.

Montaż

Montaż i instalacja mebli to zadanie, które my wykonamy za Ciebie i dla Ciebie. Zamówione u nas meble montowane są w domu klienta, przez ekipę doświadczonych fachowców. Nieumiejętny, niewłaściwy, niefachowy, montaż i instalacja mebli są przyczyną wielu uszkodzeń od zarysowań powierzchni po nie domykające się drzwi szaf, nie wypoziomowane i chwiejące się komody.
Powierzając zadanie, jakim jest montaż i instalacja mebli naszej firmie unikniesz niedogodności i niespodzianek tego rodzaju. Możesz bez dodatkowych, niepotrzebnych problemów cieszyć się nowo zakupionymi meblami idealnie dopasowanymi do Twoich potrzeb i parametrów mieszkania.